Przejdź do treści

NAJLEPSZA JEDNOSTKA ROKU

👉Drodzy mieszkańcy Rybnika, powiatu rybnickiego oraz sympatycy naszej nowo powstałej jednostki – DZIĘKUJEMY WAM ! 🤗👉To dzięki Wam mogliśmy dzisiaj odebrać na uroczystej gali w Katowicach wyróżnienie Dzienika Zachodniego i tytuł najlepszej jednostki naszego miasta oraz powiatu rybnickiego. Jest nam niezmiernie miło, że mamy wsparcie płynące z Waszej strony 😉👉Zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach, a wręcz przeciwnie … damy jeszcze więcej z siebie dla wszystkich potrzebujących pomocy…”Bogu na chwałę – Ludziom na ratunek”🔥

Radio 90enowiny.plDziennik ZachodniRybnik dla WasRybnik.eu – Miasto RybnikRybnik Pogoda, Informacje, OstrzeżeniaRybnik Niewiadom Górny I Jego MieszkańcyRybnik.com.plZabytkowa Kopalnia IGNACYDom Kultury w Rybniku – Niewiadomiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *