Przejdź do treści

Akcja krwiodawstwa oraz DKMS przy Zabytkowej Kopalni Ignacy.

Nadszedł czas na podsumowanie pierwszej akcji krwiodawstwa organizowanej przez naszą jednostkę OSP Rybnik – Niewiadom.Podczas wczorajszej Akcja krwiodawstwa oraz DKMS przy Zabytkowej Kopalni Ignacy – OSP Rybnik – Niewiadom zebrano 10, 350 ml krwi 💉🩸Do ambulansu RCKiK z Raciborza zarejestrowało się 27 osób z tegoo oddać krew mogły 23 osoby w tym była jedna osoba pierwszorazowa 🤗❤Twoja krew – Ratuje życie ! – po wczorajszej akcji postanowiono, że ambulans do strażaków z OSP Rybnik – Niewiadom będzie przyjeżdżał systematycznie co 2 miesiące 🚎 więc kto nie mógł oddać krwi wczoraj – zapraszamy już teraz do oddania krwi w grudniu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *