Przejdź do treści

SZKOLENIE Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY ORAZ POKAZ SPRAWNOŚCI MDP

Wakacje w pełni, lecz edukacja w czasie wolnym od szkoły musi być 💪 Wczoraj w piękny słoneczny dzień udaliśmy się z naszą Młodzieżową Drużyną Pożarniczą Rybnik Niewiadom na boisko do młodych sportowców Polonia Niewiadom aby przeprowadzić szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Młodzież uważnie słuchała i aktywnie uczestniczyła w praktycznych ćwiczeniach na fantomach jak udzielać pomocy.

Po zajęciach uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z wyposażeniem wozu bojowego oraz zobaczyli pokaz sprawności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Rybnik Niewiadom. 🧑‍🚒

Z racji dużego zainteresowania działaniem naszej drużyny pragniemy poinformować, że osoby chętne, które chcą dołączyć do naszej MDP zapraszamy w każdy piątek na godzinę 16:30 na cotygodniowe zbiórki dla młodzieży przy naszej tymczasowej remizie 🚒

Dziękujemy za zaproszenie trenerom klubu sportowego Polonia Niewiadom MOSiR Rybnik⚽za możliwość przekazania niezbędnej wiedzy dla najmłodszych mieszkańców Rybnik.eu – Miasto Rybnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *