Przejdź do treści

I Ty możesz pomóc

Przekaż swój 1%

Pomóż nam ratować innych

Zachęcamy do wsparcia naszej jednostki OSP Rybnik-Niewiadom – to właśnie dzięki Twojemu wsparciu stale możemy się rozwijać by nieść pomoc wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna. Ty również możesz przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa swojego oraz innych – wystarczy że przekażesz 1% swojego podatku dla OSP Rybnik-Niewiadom.

Twój 1% pomoże Nam doposażyć Nasz wóz bojowy w sprzęt ratowniczy, więc warto !

Jak to zrobić?

Wystarczy przy wypełnianiu rozliczenia PIT wpisać nr KRS 0000 116 212 oraz CEL SZCZEGÓŁOWY: OSP Rybnik-Niewiadom

Darowizna na cele statutowe

Możesz pomóc kiedy tylko chcesz

Jeśli chcesz wspomóc naszą jednostkę zachęcamy do wpłacania darowizn na nasze konto bankowe – dzięki temu każdy z nas może przyczynić się wzrostu naszego wspólnego bezpieczeństwa. To właśnie dzięki Twojemu wsparciu stale możemy się rozwijać, by móc dbać o bezpieczeństwo naszego społeczeństwa. 

Jak to zrobić?

Wystarczy dokonać wpłaty na nasz numer konta: 03 8436 0003 0000 0452 2415 0001 

Za wszelkie datki z całego serca dziękujemy!

Social media

Obserwuj nas i bądź na bieżąco