Przejdź do treści

W TAK UPALNE DNI

W tak upalne dni 🌞⛅ zapraszamy tych najmłodszych, starszych i dorosłych 🤗 – kto ma ochotę schłodzić się trochę od żaru lejącego się z nieba to widzimy się dzisiaj na parkingu Zabytkowa Kopalnia IGNACY⚒👉Od piątku do niedzieli, w godz. 15.00-18.00, nasi strażacy 🚒 ustawią na parkingu dla Was drodzy mieszkańcy kurtynę wodną 💦😉👉Pamiętajmy ciągle o reżimie sanitarnym i o zachowaniu zasad ostrożności (bezpieczna odległość) 😷

W tak upalne dni 🌞⛅ zapraszamy tych najmłodszych, starszych i dorosłych 🤗 – kto ma ochotę schłodzić się trochę od żaru lejącego się z nieba to widzimy się dzisiaj na parkingu Zabytkowa Kopalnia IGNACY⚒👉Od piątku do niedzieli, w godz. 15.00-18.00, nasi strażacy 🚒 ustawią na parkingu dla Was drodzy mieszkańcy kurtynę wodną 💦😉👉Pamiętajmy ciągle o reżimie sanitarnym i o zachowaniu zasad ostrożności (bezpieczna odległość) 😷

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *