Przejdź do treści

OSP NA STRAŻY ŚRODOWISKA”

Kilka dni temu nasza jednostka OSP, jako jedyna w powiecie rybnickim włączyła się do proekologicznej, ogólnopolskiej akcji „OSP NA STRAŻY ŚRODOWISKA” organizowanej wraz z Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RPElektryczne Śmieci oraz Fundacja Odzyskaj Środowisko i MB Recycling

👉Dzięki temu projektowi, za każdą tonę elektrycznych odpadów, dostaniemy dodatkowe środki finansowe,💰 a mieszkańcy będą mogli bezpiecznie pozbyć się zalegającego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.🔌🖥️📺🖨️

👉Kiedy rusza zbiórka ? –> Już od najbliższego czwartku 30.03.2023 będziemy gotowi na przyjęcie sprzętu. I w każdy czwartek od godziny 17:00 do 19:00 będziemy w gotowości odebrać przywiezione elektryczne urządzenia.

👉Gdzie dostarczyć sprzęt ? –> Na teren Zabytkowa Kopalnia IGNACY przy Szybie Głowacki, gdzie będą nasi strażacy odbierać sprzęt przywieziony przez mieszkańców Rybnik.eu – Miasto Rybnik🚒

Jeśli potrzebujecie pomocy w wyniesieniu i transporcie tego sprzętu to prosimy się z nami skontaktować:

– telefonicznie: 666 044 620 ☎️

– lub przez nasz profil na Facebooku

Akcja dotyczy wszystkich chętnych osób, nie tylko mieszkańców Rybnika 😉

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Liczymy na WAS !

Więcej informacji o projekcie: OSP na straży środowiska – ZOSP RP

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych woj. śląskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *