Przejdź do treści

jak w ubiegłym roku strażacy naszej jednostki brali czynny udział w drodze krzyżowej, która prowadzona była ulicami Niewiadomia.

Wczoraj – w środę poprzedzającą Wielki tydzień, jak w ubiegłym roku strażacy naszej jednostki brali czynny udział w drodze krzyżowej, która prowadzona była ulicami Niewiadomia. Droga krzyżowa zorganizowana została przez Parafię Bożego Ciała i Świętej Barbary w Rybniku oraz OSP Rybnik – Niewiadom, dla mieszkańców Rybnika, mieszkańców okolicznych miejscowości, oraz dla Ukraińców przebywających w naszym mieście.

W drodze krzyżowej wzięła także udział nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Rybnik – Niewiadom, która niosła krzyż przy drugiej stacji drogi krzyżowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *