Przejdź do treści

IX ŻORSKI BIEG OGNIOWY

W środę 11 maja punktualnie o godzinie 22³⁰ wystartował IX Żorski Bieg Ogniowy, który przyciągnął 715 chętnych osób do przebiegnięcia 5 kilometrowego dystansu nocą, ulicami miasta w świetle rozpalonych pochodni 🌃🏃🔥Bieg jest organizowany ku pamięci wielkiego pożaru z 1702 r, który strawił większą część miasta. Wśród uczestników biegu nie mogło zabraknąć naszych strażaków z OSP Rybnik Niewiadom, którzy ukończyli bieg i zdobyli dobre wyniki, a mianowicie nasza druhna Aneta Lepich stanęła na podium i zajęła 2 miejsce w kategorii kobiet „Super strażak” 💪🚒🔥 Drugi z naszych reprezentantów Paweł Idziak nie załapał się na miejsce na podium, ale także zajął wysokie miejsce w kategorii mężczyzn „Super strażak”Gratulujemy zdobytych wyników i życzymy kolejnych sukcesów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *