Przejdź do treści

Wczoraj w dniu Wszystkich Świętych strażacy  naszej jednostki pomagali mieszkańcom oraz osobom odwiedzającym cmentarz przy Parafia Bożego Ciała i św. Barbary w Rybniku Niewiadomiu.

Wczoraj w dniu Wszystkich Świętych strażacy 🧑‍🚒 naszej jednostki pomagali mieszkańcom oraz osobom odwiedzającym cmentarz przy Parafia Bożego Ciała i św. Barbary w Rybniku Niewiadomiu.

Zadanie nasze polegało na prowadzeniu płynnego i bezpiecznego ruchu w okolicy cmentarza dla pojazdów jak i dla odwiedzających nasz cmentarz oraz okazywaniu pomocy w sprawnym parkowaniu samochodów. 🚗

Dodatkowo członkowie naszej straży wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą prowadzili zbiórkę darowizn przy cmentarzu na sztandar dla naszej jednostki.

👉Zachęcamy osoby, które jeszcze chcą dołożyć swoją cegiełkę na sztandar… Została taka możliwość, aby przekazać darowiznę w formie bezgotówkowej przelewem na nasze konto:

Mikołowski Bank Spółdzielczy:

🔥 35 8436 0003 0000 0452 2415 0007 🔥

W tytule wpisując: darowizna na sztandar OSP

👉Już teraz dziękujemy wszystkim za włączenie się w zbiórkę i zapewniamy, że sztandar będzie godnie reprezentować naszą jednostkę i lokalną społeczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *