Przejdź do treści

W dniu dzisiejszym Prezes naszej jednostki wraz z dowódcą i zastępcą dowódcy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Rybnik Niewiadom udali się do OSP Kłokocin na uroczyste wręczenie promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu miasta Rybnika i powiatu rybnickiego, które otrzymały dotację dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

W dniu dzisiejszym Prezes naszej jednostki wraz z dowódcą i zastępcą dowódcy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Rybnik Niewiadom udali się do OSP Kłokocin na uroczyste wręczenie promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu miasta Rybnika i powiatu rybnickiego, które otrzymały dotację dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Wśród 31 jednostek z terenu miasta Rybnika i powiatu rybnickiego znalazła się i została zauważona także nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

Cieszymy się niezmiernie z dotacji w wysokości 6️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł, która pozwoli nam doposażyć naszą dzielną młodzież w sprzęt pożarniczy na którym młodzież będzie mogła ćwiczyć i uczyć się strażackiego fachu 🧑‍🚒 a cotygodniowe zbiórki będą jeszcze ciekawsze 😉

Dotację wręczył Bolesław Piecha – poseł na Sejm RP wraz z zastępcą Komendanta Wojewódzkiego st. bryg Rafałem Świerczek

Gratulujemy wszystkim jednostkom, które otrzymały dotację 🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *