Przejdź do treści

V Halowe zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych

Wczoraj 2.04.2023 w hali widowisko sportowej MOSiR Rybnik obyły się V Halowe zawody

Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Miasto Rybnik

Na zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej jednostki w liczbie 23 młodych członków MDP co dało nam możliwość wystawienia 4 drużyn

Młodzież rywalizowała w dwóch konkurencjach z podziałem na chłopców oraz dziewczyny. Jak co roku poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko i rywalizacja przebiegała na najwyższym poziomie dzięki sędziom z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku

Tym razem nasze MDP z Niewiadomia nie wywalczyło miejsca na podium, ale u nas każdy wie, że trening czyni mistrza i już teraz zaczynamy przygotowania do następnych zawodów, które odbędą się w czerwcu. 😉

👉A wszystkie osoby, które chcą wstąpić w szeregi MDP zapraszamy w każdy piątek na godzinę 16:30 do naszej tymczasowej remizy 🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *