Przejdź do treści

TERENOWE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE MDP

W ubiegły weekend Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Rybnik – Niewiadom brała udział w Terenowych Zawodach Sportowo Pożarniczych dla MDP miasta Rybnika organizowanych przez Zarząd Miejski ZOSP RP w Rybniku. 👉Dla naszej młodzieży był to debiut na tego typu zawodach dlatego należą się im brawa 👏 za chęć wystartowania i sprawdzenia swoich umiejętności na przygotowanym torze. Nasza jednostka reprezentowana była przez młodzież w dwóch grupach: grupa dziewczyn i grupa chłopców !W zawodach brały udział także drużyny z jednostek takich jak:OSP GotartowiceOSP Rybnik-GolejówOSP KłokocinOSP Wielopole👉Zwycięzcom gratulujemy, a my dziękujemy za mile spędzony czas i dobrą zabawę ! Krótka relacja zamieszczona na zdjęciach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *