Przejdź do treści

szkolenie z ratownictwa technicznego w celu doskonalenia swoich umiejętności w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem samochodów. 

W przed ostatni weekend października strażacy 🧑‍🚒 naszej jednostki brali udział w miejskich ćwiczeniach jednostek OSP Rybnik.eu – Miasto Rybnik połączonych wraz z szkoleniem z ratownictwa technicznego w celu doskonalenia swoich umiejętności w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem samochodów. 🚗

Nasza jednostka działania prowadziła z zaprzyjaźnioną jednostką OSP Chwałęcice – Rybnik – a ćwiczenia odbywały się pod czujnym okiem przedstawicieli Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku i Komendanta Gminnego jednostek OSP miasta Rybnik na złomowisku OLMET w Rybniku 🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *