Przejdź do treści

PRZEJŚCIE GRANICZNE KROŚCIENKO

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych reprezentanci naszej jednostki współpracują i niosą pomoc na wyjeździe – kierunek ➡️ granica 🇵🇱/🇺🇦 a dokładnie przejście graniczne Krościenko, zaś kilka dni temu nasi druhowie transportowali własnymi samochodami dary na granicę w Medyce 🇵🇱/🇺🇦 Dziękujemy wszystkim darczyńcom za podarowane dary, które już dotarły do potrzebujących osób.Współpracujemy z gronem ciekawych i chętnych do pomocy osób – społeczników 💪 Wszystkich nas łączy służba i pomoc potrzebującym.Dziękujemy za zaproszenie do wspólnych działań – „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” 😉🧑‍🚒

ZHP KnurówMalteser InternationalChorągiew Śląska ZHPZakon Maltański Polska Order of Malta PolandPomoc Maltańska – Maltańska Służba Medyczna Oddział Katowice#pomocUkrainie#pomagaMy#strazacy#osp#ochotnicza#straż#pożarna#Rybnik#Niewiadom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *