Przejdź do treści

PRELEKCJE – PIERWSZA POMOC

👉W ubiegłą środę strażacy naszej jednostki przeprowadzili prelekcje na temat udzielania pierwszej pomocy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Rybniku dla dzieci korzystających z zajęć świetlicowych. 👉Młodzież nauczyła się jak wezwać odpowiednią pomoc i jak zachować się w przypadku nagłego zatrzymania krążenia u osób dorosłych, u dziecka oraz niemowląt 🚑🚓🚒👉Zainteresowani dowiedzieli się także jak postępować z osobami w przypadku złamania kończyn oraz jak zapewnić najlepszy komfort osobie poszkodowanej 🤕👉Dziękujemy za zaproszenie i za możliwość przekazania niezbędnej wiedzy najmłodszym osobom, które wykazywały się dużym zaangażowaniem podczas działań praktycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *