Przejdź do treści

POMAGANIE JEST FAJNE

Pomaganie jest fajne 👍👉Strażacy naszej jednostki OSP Rybnik – Niewiadom 🚒 przygotowali i udostępnili mieszkańcom Rybnika i nie tylko, możliwość pomagania osobom potrzebującym. 👉Od wczoraj można pomagać – To nic nie kosztuje, wystarczy wrzucać nakrętki do naszego czerwonego serca ❤️ na terenie Zabytkowa Kopalnia IGNACY ! 👉Wkręć się w pomaganie i wrzucaj nakrętki ! Każda nakrętka to pomoc, pomagajMY !👉Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować Dyrektorowi Zabytkowej Kopalni Ignacy za udostępnienie miejsca ⚒️ w którym serce zostało zamontowane 👏Radio 90nowiny.plRybnik.com.plRybnik dla WasJeżech z RybnikaDziennik ZachodniRybnik.eu – Miasto RybnikTelewizja Regionalna TVTOchotnicza Straż Pożarna – OSP.plPolski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *