Przejdź do treści

Ogólnopolska akcja OSP na straży środowiska

Ogólnopolska akcja OSP na straży środowiska organizowana przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RPElektryczne Śmieci oraz Fundacja Odzyskaj Środowisko i MB Recycling w celu ochrony środowiska idzie pełną parą ! 💪

Drodzy mieszkańcy i sąsiedzi naszego Rybnik.eu – Miasto Rybnik jesteście niesamowici… Pierwszy dzień zbiórki za nami (ubiegły czwartek) a my mamy już ponad 1000 kg odpadów elektrycznych !

👉Kiedy następna zbiórka ? –> DZISIAJ – czwartek 06.04.2023 będziemy gotowi na przyjęcie sprzętu. I w każdy czwartek od godziny 17:00 do 19:00 będziemy w gotowości odebrać przywiezione elektryczne urządzenia.

👉Gdzie dostarczyć sprzęt ? –> Na teren Zabytkowa Kopalnia IGNACY przy Szybie Głowacki, gdzie będą nasi strażacy odbierać sprzęt przywieziony przez mieszkańców 🚒

👉Dzięki temu projektowi, za każdą tonę elektrycznych odpadów, dostaniemy dodatkowe środki finansowe,💰 a mieszkańcy będą mogli bezpiecznie pozbyć się zalegającego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.🔌🖥️📺🖨️

Jeśli potrzebujecie pomocy w wyniesieniu i transporcie tego sprzętu to prosimy się z nami skontaktować:

– telefonicznie: 666 044 620 ☎️

– lub przez nasz profil na Facebooku

Akcja dotyczy wszystkich chętnych osób, nie tylko mieszkańców Rybnika 😉

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Liczymy na WAS !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *