Przejdź do treści

Nasza jednostka OSP Rybnik-Niewiadom  została wyróżniona

Na co dzień nie lubimy się chwalić… Choć tym razem musimy przekazać Wam bardzo fajną nowinę… Wczorajszy dzień 13 stycznia (piątek) okazał się dla naszej jednostki szczęśliwym dniem 💪 dlaczego ?

👉Prezes wraz z naczelnikiem OSP Rybnik – Niewiadom w odpowiedzi na zaproszenie Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego udał się do Muzeum Zamkowe w Pszczynie w celu odbioru wyróżnienia dla naszej jednostki w konkursie Śląskie Orły Wolontariatu 🦅

👉Nasza jednostka OSP Rybnik-Niewiadom 🚒 została wyróżniona jako JEDYNA jednostka straży pożarnej w województwie śląskim 🤗 w dziedzinie Wolontariusz 2022 co nas motywuje do jeszcze większego bezinteresownego działania na rzecz naszej jednostki oraz niesienia pomocy potrzebującym mieszkańcom.

👉Wyróżnienie wraz z podziękowaniem odebraliśmy z rąk Pani Wicemarszałek Województwa Śląskiego Anny Jedynak, za które gorąco dziękujemy i cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone ☺️

👉Po wyróżnieniu nagrodzonych wolontariuszy mogliśmy wysłuchać utworów wykonanych podczas koncertu przez Kwintet Śląskich Kameralistów / Schlesische Kammersolisten w jednej z sal lustrzanych w Muzeum Zamkowym w Pszczynie 🎻

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *