Przejdź do treści

KURS OPIEKUNÓW MŁODIERZOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

👉Przez dwa ostatnie weekendy kwietnia czworo naszych strażaków wzięło udział i zakończyło z wynikiem pozytywnym kurs opiekunów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Wychowawców Wypoczynku dla młodzieży. 👉Młodzież to przyszłość, dlatego ważnym ogniwem jest Opiekun MDP w jednostce, który znakomicie zna potrzeby swoich wychowanków. To właśnie dzięki dobrze dobranym ćwiczeniom i zajęciom młodzież podnosi swoją wiedzę i umiejętności, które później przekładają się w życiu dorosłym, kiedy młodzież staje się pełnoprawnymi strażakami niosąc pomoc potrzebującym 💪👉Opiekunom gratulujemy i życzymy samych pozytywnych pomysłów podczas pracy z młodzieżą i wspaniałych przyszłych, młodych adeptów pożarnictwa.Tym samym liczymy, że zdobyta wiedza na kursie wzbogaci cotygodniowe zbiórki z naszą MDP Rybnik-Niewiadom 😉🔥🚒👉Szkolenie zostało przeprowadzone przez Forum Instruktorów Ratownictwo i Edukacja Drużyn Pożarniczych i zostało zorganizowane przez Zarząd Miejski Ochotniczych Straży Pożarnych w Rybniku za co serdecznie dziękujemy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *