Przejdź do treści

Kręci nas bezpieczeństwo” 

Wakacje to czas odpoczynku, dlatego warto edukować najmłodszych mieszkańców naszego miasta jak bezpiecznie wypoczywać w czasie wolnym. Młodzież wzięła także udział w akcji „Kręci nas bezpieczeństwo” 🏖️

W ubiegłym tygodniu nasza straż 🚒 poprowadziła prelekcje dla dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach organizowanych przez Fundacja Elektrowni Rybnik oraz Filia „Pod Lipami” – Dom Kultury w Rybniku – Niewiadomiu i Dom Kultury w Rybniku – Niewiadomiu

Dziękujemy organizatorom półkolonii za zaproszenie do przeprowadzenia zajęć z młodzieżą, która w ciekawy sposób pochłonęła przekazaną wiedzę. W prelekcjach udział także wzięła 🚓Komenda Miejska Policji w Rybniku oraz 🚐Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rybniku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *