Przejdź do treści

Kielce IFRE-EXPO 2023

Dziś reprezentacja naszej jednostki udała się na Miedzynarowe Targi Sprzętu i wyposażenia straży pożarnej i służb ratowniczych Kielce IFRE-EXPO 2023🚒 gdzie mogliśmy wziąć udział w pokazach, szkoleniach, a także warsztatach pożarniczych.

Zobaczyliśmy najnowsze rozwiązania i sprzęt, który powiększy zasób sprzętowy naszej jednostki, dziękujemy: 😉ArpapolKadimexHAIXOSP na straży środowiskaDEVA F-MAEDMax.plRosenbauer GroupMyj i żyjFire-MaxBrandbull Polska Armatec Fire & Rescue sklep112.pl Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl Miele Greenpol SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Iuvo Cars – Pojazdy Specjalne Scantex – chronimy strażaków Zosprp Wus Brzeziny MSA Fire Strażak 🧑‍🚒

Na targach mieliśmy okazję spotkać się i zamienić kilka zdań z Komendantem Miejskim Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku st. bryg. Wojciechem Kruczek co było dla nas dodatkowo miłym akcentem 😉🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *