Przejdź do treści

już dziś  grudnia – strażacy naszej jednostki zapraszają na spotkanie z Świętym Mikołajem na terenie Zabytkowa Kopalnia IGNACY od godziny 17:00 !

UWAGA Informacja z ostatniej chwili !!!🚨

Wczorajszej nocy zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia, w którym pomocy potrzebował miły, starszy, siwy Pan 🎅 który z powodu braku śniegu 🌨️ nie mógł dojechać swoimi saniami do grzecznych dzieci w naszej dzielnicy…

👉Długo się nie zastanawialiśmy i z radością pobiegliśmy z pomocą…🚒 dlatego już dziś 6️⃣ grudnia – strażacy naszej jednostki zapraszają na spotkanie z Świętym Mikołajem🎅 na terenie Zabytkowa Kopalnia IGNACY od godziny 17:00 !

👉Ps. Rodzice, opiekunowie, znajomi, koledzy i przyjaciele, którzy chcą wręczyć wcześniej przygotowany prezent 🎁 swoim dzieciom lub bliskim za pośrednictwem Świętego Mikołaja mogą przyjść przekazać nam prezent, który Mikołaj wręczy Waszym bliskim.

Wiemy też, że Mikołaj ma przygotowane coś słodkiego dla tych grzecznych i mniej grzecznych dzieci 😋

👉Będzie także okazja do zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia 📸 z Mikołajem i jego pomocnikami 😈🎅😇🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *