Przejdź do treści

II festyn charytatywny Razem dla Leosia Wojownika z Rybnika

W ubiegłą niedzielę towarzyszyliśmy naszemu Wojownikowi z Rybnika Leos-wojownik w OSP Rybnik-Golejów włączając się w organizację festynu charytatywnego, na którym prowadzona była zbiórka na nowy aparat słuchowy dla Leosia. Frekwencja na festynie dopisała mimo wcześniejszych zapowiedzi z nieciekawą prognozą pogody. Podczas II festyn charytatywny Razem dla Leosia Wojownika z Rybnika wspólnymi siłami wraz z wieloma jednostkami OSP z miasta Rybnika i nie tylko udało się nazbierać 14.172,92 zł 🚨🚒❤️ co pozwoliło osiągnąć cel 👏 brawa dla wszystkich wspierających tę inicjatywę.

Tym samym zapraszamy wszystkich bez wyjątku na kolejną dobrze zapowiadającą się imprezę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 20.08.2022 na terenie Zabytkowa Kopalnia IGNACY a jest to III Piknik Strażacki „Fojermany Na Hoymie”🚒 do zobaczenia na pikniku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *