Przejdź do treści

GASZENIE POŻARÓW WEWNĘTRZNYCH

Jakiś czas temu strażacy naszej jednostki wzięli udział w szkoleniu gaszenia pożarów wewnętrznych, dodatkowo mogliśmy przećwiczyć techniki operowania prądami wody, współpracę w rocie, poruszanie się w zadymieniu, było także palenie tzw. „domku dla lalek” co pozwoliło modelowo zobrazować pożar i towarzyszące mu zjawiska – a to wszystko aby jeszcze szybciej i sprawniej zwalczać napotkane na swojej drodze pożary.👉Szkolenie odbyło się pod czujnym okiem podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, który odwiedził naszą jednostkę i zechciał przeprowadzić dla nas takie szkolenie 💦🔥 dodatkowo wysłuchaliśmy szkolenia na temat BHP strażaków podczas prowadzonych interwencji.👉Dziękujemy instruktorowi GPW za poświęcony czas i chęć przekazania cennej wiedzy, która zostanie wykorzystana podczas działań ratowniczo-gaśniczych prowadzonych przez naszych strażaków 🔥🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *