Przejdź do treści

GALA 28 DZIELNICY

28 września 2021 Delegacja naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Rybnik – Niewiadom została zaproszona do udziału w uroczystej gali 28 Dzielnica / 28 Pайон” – „GALA 28 DZIELNICY” – Dzień Ukraiński w Rybniku / Дня Українця в Рибнику/. Było to dla nas niezmiernie miłe, że ktoś nas zauważył i pragnie podziękować naszym strażakom za bezinteresowną pomoc. 👉Dziękujemy za zaproszenie organizatorom Stowarzyszenie 17-tka, Mariusz Wiśniewski, Grzegorz Bolesław Głupczyk, 28 dzielnica – 28 район. Było to dla nas naprawdę ciekawe przeżycie uczestnicząc w Koncert zespołu DAGADANA. 28 Dzielnica / 28 Pайон – „GALA 28 DZIELNICY” – Dzień Ukraiński w Polsce. 👉Życzymy Wam wszystkiego dobrego i zapewniamy, że możecie na nas zawsze liczyć 🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *