Przejdź do treści

ĆWICZENIA – RATOWINCTWO TECHNICZNE

W ubiegłą sobotę nasza jednostka brała udział w zdarzeniu drogowym z 4 osobami poszkodowanymi, które podróżowały 3 samochodami. Osoby były zakleszczone i nie mogły opuścić swoich pojazdów o własnych siłach. 👉Nasze działania polegały na uwolnieniu poszkodowanych z wraków i udzieleniu im odpowiedniej pomocy medycznej. W działaniach brały udział także OSP KamieńOSP GotartowiceOSP WielopoleOSP Orzepowice-Rybnik oraz Zakładowa Straż Pożarna KWK ROW Ruch Jankowice 🚒👉Na szczęście to tylko ćwiczenia, w których zapoznawaliśmy się z sprzętem ratownictwa technicznego oraz doskonaliliśmy swoje umiejętności potrzebne podczas zdarzeń drogowych. Ćwiczenia zorganizowane zostały przez Zarząd Miejski ZOSP RP w Rybniku, zaś nadzór nad ćwiczeniami prowadzili funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Rybniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *