Przejdź do treści

Chcecie poczuć się jak strażacy, którzy pomagają ratować życie innych osób ? 

W najbliższą niedzielę 08.01.2023 od godziny 09:00 do 13:00 organizujemy akcję krwiodawstwa na terenie Zabytkowa Kopalnia IGNACY⚒️

Strażak – Pan Antek 🧑‍🚒 członek honorowy, jeden z założycieli naszej jednostki OSP Rybnik-Niewiadom potrzebuje naszej pomocy… Pan Antek nie raz służył innym pomocą, brał udział w nie jednej akcji charytatywnej dla innych osób… Teraz jest po ciężkiej operacji, w której stracił dużo krwi🩸dlatego dzięki takim osobom jak Wy drodzy krwiodawcy – pomóżmy zebrać krew dla potrzebujących osób ! 🫀

🙋Osoby, które nie mogą z jakiś powodów oddać krwi mogą pomóc poprzez udostępnianie naszej wiadomości wśród swoich znajomych 💪 liczymy na Was i do zobaczenia już w najbliższą niedzielę na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Niewiadomiu (wejście do budynku sprężarkowni)

Link do wydarzenia 👇👇👇 zadeklaruj swój udział w akcji krwiodawstwa ❤️

https://fb.me/e/4avrCXDhy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *