Przejdź do treści

BUDOWA REMIZY STRAŻACKIEJ

Kolejne wydarzenie zapisuje się w karcie historii jednostki OSP Rybnik – Niewiadom ! 🏫🚒

🔵Wychodząc na przeciw licznym pytaniom o nasz wygrany „Projekt numer 8️⃣ – Budżetu Obywatelskiego Rybnik.eu – Miasto Rybnik ” dotyczący budowy remizy strażackiej – Pragniemy poinformować wszystkich, że po nie małych problemach związanymi z sytuacją panującą na świecie, licznymi cięciami i zmianami projektu budowy nowej remizy strażackiej dla OSP Rybnik – Niewiadom pierwsza łopata została wbita 💪

🔵Realizacja naszego projektu przez wykonawcę wynosi 3 214 000,00 zł, a firma, która zajmuje się tworzeniem siedziby dla naszych strażaków jest Grani-Tec.

🔵Obiekt będzie składał się z: 3 boksów garażowych, pomieszczeń warsztatowych i magazynowych, szatni dla strażaków, sali szkoleniowej, kotłowni, toalet, pomieszczenia biurowego, technicznego i socjalnego oraz miejsca integracyjnego wokół remizy dla mieszkańców i nie tylko 😉

🔵Na zdjęciu znajduje się obecnie panujący Zarząd OSP Rybnik – Niewiadom, pragnąc poinformować wszystkich naszych sympatyków i mieszkańców o tym, że prace na działce rozpoczęto 15.04.2023 roku, zaś wcześniej trwały prace związane z przygotowaniem stosowanych projektów i pozwoleń budowlanych 📝🚧⛑️🦺🏗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *